KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647071
nr 1364 7071
Oidentifierad konstnär. Marin, Monogramsignerad AS, 1867. Olja på duk, 29x39 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:51:46
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.200 kr
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska